Dodací podmínky

Doprava ČR

Osobní odběr v ČR

Objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout v naší provozovně v Králově Dvoře. Stačí během objednávkového procesu zvolit možnost Osobní odběr. Jakmile vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, zašleme vám informační e-mail nebo SMS zprávu. Aktuální informace o otevírací době naleznete v sekci kontakt.
Platbu za zboží při osobním odběru lze uskutečnit dvěma způsoby: hotově nebo předem převodem na bankovní účet. Úhrada platební kartou není bohužel možná.

Česká pošta – doporučený dopis  – platba předem převodem na účet (ČR)

Tuto nejekonomičtější variantu přepravy lze využít pro zaslání zboží, jehož váha nepřekročí 150 g a jehož cena zároveň nepřesáhne částku 600 Kč. Zboží je zasíláno v bezpečnostní/bublinkové obálce. Zásilky jsou expedovány po připsání fakturované částky na náš účet. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 3 až 5 prac. dnů ode dne připsání fakturované částky.

Dopravné: 59 Kč vč. DPH

DPD Pickup (výdejní místo) – platba předem převodem na účet (ČR)

Přepravní služba DPD Pickup garantuje v rámci ČR doručení zásilky obvykle do 24 hodin od jejího převzetí (v pracovní dny) a to na zvolené výdejní místo. V tuto chvíli je k dispozici více jak 150 odběrových míst (většina z nich má i víkendový provoz) a jejich počet se neustále rozšiřuje. V den odeslání Vaší zásilky obdržíte SMS/e-mail s informací o převzetí zásilky dopravcem. Následující SMS/e-mail obdržíte po té, co bude Vaš zásilka doručena na Vámi zvolené výdejní místo. Zde bude Vaše zásilka k dispozici 7 pracovních dnů.
Aktuální seznam výdejních míst naleznete ZDE. Pohyb Vaší zásilky můžete sledovat v on-line systému DPD.
Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 2-3 pracovní dny ode dne připsání fakturované částky.

Dopravné: 85 Kč vč. DPH

GLS kurýr – platba předem převodem na účet (ČR)

Přepravní služba GLS kurýr garantuje v rámci ČR doručení zásilky obvykle do 24 hodin od jejího převzetí (v pracovní dny). V den plánovaného doručení obdržíte emailovou a SMS zprávu s informací, kdy bude Vaše zásilka doručována (čas doručení lze upravit na webových stránkách GLS či po telefonické domluvě s řidičem).
Zásilky jsou expedovány po připsání fakturované částky na náš účet a to denně v 11.30 h.

Dopravné: 95 Kč vč. DPH

DPD kurýr – dobírka (ČR)

Přepravní služba DPD kurýr garantuje v rámci ČR doručení zásilky obvykle do 24 hodin od jejího převzetí (v pracovní dny). V den plánovaného doručení obdržíte emailovou a SMS zprávu s informací, kdy bude Vaše zásilka doručována (čas doručení lze upravit na webových stránkách GLS či po telefonické domluvě s řidičem).
Zásilky jsou expedovány denně v 11.30 h. Platba je prováděna při převzetí a je možná pouze v hotovosti.

Dopravné vč. doběrečného: 150 Kč vč. DPH

Doprava Slovensko

Česká pošta – doporučený dopis – platba předem převodem na účet vedený u ČSOB Bratislava (SR)

Tuto nejekonomičtější variantu přepravy lze využít pro zaslání zboží, jehož váha nepřekročí 150 g a jehož cena zároveň nepřesáhne částku 23 €. Zboží je zasíláno v bezpečnostní/bublinkové obálce. Zásilky jsou expedovány po připsání fakturované částky na náš účet. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 4 až 5  prac. dnů ode dne připsání fakturované částky.

Dopravné: 5,13 € vč. DPH

GLS kurýr – platba předem převodem na účet (SR)

Přepravní služba GLS kurýr garantuje v rámci Slovenska doručení zásilky obvykle do 48 hodin od jejího převzetí (v pracovní dny). V den předání zásilky dopravci obdržíte emailovou/SMS zprávu s jejím sledovacím číslem. Čas doručení lze upravit na webových stránkách GLS či po telefonické domluvě s řidičem.
Zásilky jsou expedovány po připsání fakturované částky na náš účet a to denně v 11.30 h.

Dopravné: 6,97 € vč. DPH  

DPD kurýr – dobírka (SR)

Přepravní služba DPD kurýr garantuje v rámci Slovenska doručení zásilky obvykle do 48 hodin od jejího převzetí (v pracovní dny). V den předání zásilky dopravci obdržíte emailovou/SMS zprávu s jejím sledovacím číslem. Čas doručení lze upravit na webových stránkách GLS či po telefonické domluvě s řidičem.
Zásilky jsou expedovány denně v 11.30 h. Platba je prováděna při převzetí a je možná pouze v hotovosti.

Dopravné vč. doběrečného: 12,07 € vč. DPH

Vše o nákupu

Aktuality

 • 21.04.2021

  Nová zapletená kola Bora Ultra WTO DB

  Campagnolo představuje svůj TOP model v zapletených kolech určených pro hydraulické brzdy: BORA...

 • 15.12.2020

  Provozní doba Vánoce 2020

  Vážení zákazníci,  dovolte nám, abychom Vám touto cestou za uplynulý rok upřímně poděkovali a...

 • 24.09.2020

  EKAR 1 x 13

  NOVINKA 2021 EKAR 1X13- PRVNÍ GRAVEL SADA OD FIRMY CAMPAGNOLO Firma Campagnolo je proslulá svým...

Archiv aktualit