Campagnolo EPS – Electronic Power Shift 

NOVÁ BEZDRÁTOVÁ SADA SUPER REKORD EPS WRL DB

Campagnolo uvádí na trh svoji novou, bezdrátovou 12-ti rychlostní silniční sadu Super Record EPS WRL DB, která představuje další generaci tohoto vlajkového produktu, jenž nabízí bezkonkurenční výkon a dynamický zážitek z jízdy.

Super Record EPS WRL DB využívá nejmodernější dostupné bezdrátové technologie současnosti, kterými nastavuje nové měřítko v přesnosti a rychlosti řazení a zajišťuje bezproblémovou interakci mezi jezdcem a jeho kolem.

Motto firmy Campagnolo „Dream Bigger“, které cílí na vynalézavost a jedinečnost se odrazilo i v této inovativní a výjimečné sadě, která je vyrobena z karbonových vláken té nejlepší kvality, titanu a hliníku, aby poskytovala maximální funkčnost při minimální hmotnosti.

Sada Super Record EPS WRL DB byla vyvinuta ve spolupráci se závodníky a inženýry stáje AG2R Citroën.

  • EPS je zkratkou pro elektronický řadící systém Electronic Power Shift, vyvinutým firmou Campagnolo. Poprvé byl tento systém představen v roce 2012 a nesl označení EPS V1.
  • V březnu 2019 byla představena čtvrtá verze EPS systému (V4) a to v provedení 12x2. Tímto se firma Campagnolo stává prvním výrobcem na světě, který nabízí svůj elektronický řadící sytém s 12-ti stupňovou kazetou v kombinaci s dvojpřevodníkem. EPS V4 je nabízen v provedení Super Record 12x2 a to v dvojím provedení: s klasickými ráfkovými brzdami a s brzdami kotoučovými.
  • V květnu 2023 spatřila světlo světa zcela nová, bezdrátová, 12ti rychlostní sada Super Record EPS WRL DB.


Detaily o systému EPS naleznete na tomto odkazu.

na stránku

Vše o nákupu

Aktuality

Archiv aktualit