Velkoobchod

Velkoobchod

Společnost zabývající se velkoobchodním prodejem výrobků značky Campagnolo.

Naše firma Šírer s.r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu renomovaného italského výrobce zapletených silničních kol a komponentů pro silniční a dráhovou cyklistiku značky Campagnolo.
Velkoobchodní prodej výrobků Campagnolo jsme zahájili již v roce 1996. V současné době u nás naleznete více jak 1500 skladových položek, které jsou okamžitě dostupné. Další položky lze dodat na objednávku. Samozřejmostí je též široká nabídka náhradních dílů a technická podpora všech nabízených výrobků.
Všechny námi nabízené produkty jsou originální a pocházejí přímo od výrobce. Na výrobky se vztahuje plná záruka výrobce.

Předností naší firmy je velmi široký výběr, skladová dostupnost, pružné zásobování a také možnost rychlého a jednoduchého objednání zboží: osobně, telefonicky, e-mailem nebo přes naši B2B aplikaci. Samozřejmostí je též servis výrobků Campagnolo a to jak v rámci záruky, tak i servis pozáruční.

Provozujete cyklistickou prodejnu či servis? Máte zájem nabízet výrobky Campagnolo svým zákazníkům? Prosíme o vyplnění on-line registračního formuláře, popřípadě vyplňte a zašlete níže přiložený registrační formulář ve formátu xls. na e-mailovou adresu campagnolo@sirer.cz a my se Vám nejpozději do 2 pracovních dnů ozveme.

Vše o nákupu

Aktuality

Archiv aktualit