Autorizované Servisní Centrum

Autorizované Servisní Centrum

Provoz ASC - Autorizovaného Servisního Centra byl ČR byl zahájen na podzim roku 1999 kdy byla naše firma vybrána za jeho provozovatele pro region východní Evropy. V současné době ASC ČR zajišťuje odborný záruční a pozáruční servis výrobků Campagnolo pro Čechy, Slovensko, Maďarsko a Polsko.

Pro opravy používáme výhradně originální náhradní díly Campagnolo, které máme k dispozici v našem vlastním skladu, popřípadě je objednáváme letecky z centrálního skladu firmy Campagnolo v italské Vicenze.
Výrobek můžete do našeho servisu doručit osobně nebo zaslat libovolnou přepravní společností. Zasílací adresu naleznet v sekci kontakt. Pro uplatnění záruční opravy je nutné společně s výrobkem dodat též kopii dokladu prokazujícího původ a datum zakoupení reklamovaného výrobku. Podrobné informace o záručních podmínkách firmy Campagnolo naleznete v sekci záruka a reklamace. Záruční podmínky se řídí platnými právními předpisy zejména Občanským zákoníkem.

Pokud k nám budete jakýkoliv komponent či zapletené kolo posílat, je třeba k zasílanému výrobku přiložit stručný popis závady, kontakt na Vás (jméno, adresa, telefonní číslo, případně email) a informaci, zda po opravě budete chtít výrobek zaslat zpět nebo vyzvednout osobně. O tom, že Vaše zakázka je vyřízena Vás informujeme telefonicky, emailem nebo prostřednictvím SMS zprávy. 

---

Telefonní číslo pro technické dotazy/konzultace: +775 590 956 (Po - Čt 8.30 - 17.00, Pá 8.30 - 16.00)

--

V případě Vašeho požadavku na standardní servis Vašeho kola vybaveného sadou či zapletenými koly Campagnolo, přestavbu na novou sadu či stavbu nového kola, doporučujeme využít náš smluvní servis v Praze, který je současně jedinou CAMPAGNOLO PRO-SHOP prodejnou v ČR. Tento servis zastřešuje firma Prima-kolo s.r.o. (hlavní technik: Michal Koš, tel: +420 774 430 043).

eps-technical-service
2015-technical-training-bollino
2016-technical-training-bollino
pro-shop

Vše o nákupu

Aktuality

Archiv aktualit