Co znamená technologie G3 GEOMETRY a MEGA G3 TECHNOLOGY?

Co znamená technologie G3 GEOMETRY a MEGA G3 TECHNOLOGY?
01.01.2010 Campy

Naše odpověď:

G3 GEOMETRY TM označuje způsob zaplétání kol vyvinutý firmou Campagnolo, který ve srovnání s tradičními výplety zvyšuje torzní tuhost výpletu, zlepšuje přenos energie a výrazně snižuje přetěžování výpletu pravé strany zadního kola (to je dosaženo umístěním dvojnásobného počtu drátů pravé strany výpletu oproti straně levé). Výplet je charakteristický svazky 3 drátů, které dávají zapleteným kolům velice atraktivní vzhled.

Výsledky systému G3 ™ jsou opravdu mimořádné: lepší přenos točivého momentu momentu, lepší boční tuhost kol, snížení zatížení pravé strany výpletu zadního kola. Díky systému G3 ™, který kompenzuje síly působících na 2 stranách kola, netrpí kola s tímto typem výpletu žádnými nežádoucími vibracemi a to ani v případě, že jsou kola zatížena jezdcem s vyšší tělesnou váhou.

V roce 2012 představila firma Campagnolo vylepšenou verzi svého výpletu pod označením MEGA G3 ™. Vylepšení spočívá ve zvýšení pravé příriby zadního náboje, které ještě více zvyšuje tuhost kol a jejich odezvu.

g3-geometry-1

Vše o nákupu

Aktuality

 • 21.04.2021

  Nová zapletená kola Bora Ultra WTO DB

  Campagnolo představuje svůj TOP model v zapletených kolech určených pro hydraulické brzdy: BORA...

 • 15.12.2020

  Provozní doba Vánoce 2020

  Vážení zákazníci,  dovolte nám, abychom Vám touto cestou za uplynulý rok upřímně poděkovali a...

 • 24.09.2020

  EKAR 1 x 13

  NOVINKA 2021 EKAR 1X13- PRVNÍ GRAVEL SADA OD FIRMY CAMPAGNOLO Firma Campagnolo je proslulá svým...

Archiv aktualit