Velkoobchod

Velkoobchod

Společnost zabývající se velkoobchodním prodejem výrobků značky Campagnolo.

Naše firma Šírer s.r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu renomovaného italského výrobce zapletených silničních kol a komponentů pro silniční a dráhovou cyklistiku značky Campagnolo.
Velkoobchodní prodej výrobků Campagnolo jsme zahájili již v roce 1996. V současné době u nás naleznete více jak 1500 skladových položek, které jsou okamžitě dostupné. Další položky lze dodat na objednávku. Samozřejmostí je též široká nabídka náhradních dílů a technická podpora všech nabízených výrobků.
Všechny námi nabízené produkty jsou originální a pocházejí přímo od výrobce. Na výrobky se vztahuje plná záruka výrobce.

Předností naší firmy je velmi široký výběr, skladová dostupnost, pružné zásobování a také možnost rychlého a jednoduchého objednání zboží: osobně, telefonicky, e-mailem nebo přes naši B2B aplikaci. Samozřejmostí je též servis výrobků Campagnolo a to jak v rámci záruky, tak i servis pozáruční.

Provozujete cyklistickou prodejnu či servis? Máte zájem nabízet výrobky Campagnolo svým zákazníkům? Zašlete nám prosím vyplněný, níže přiložený, registrační formulář na e-mailovou adresu campagnolo@sirer.cz a my se Vám nejpozději do 2 pracovních dnů ozveme.

Vše o nákupu

Aktuality

  • 21.04.2021

    Nová zapletená kola Bora Ultra WTO DB

    Campagnolo představuje svůj TOP model v zapletených kolech určených pro hydraulické brzdy: BORA...

  • 15.12.2020

    Provozní doba Vánoce 2020

    Vážení zákazníci,  dovolte nám, abychom Vám touto cestou za uplynulý rok upřímně poděkovali a...

  • 24.09.2020

    EKAR 1 x 13

    NOVINKA 2021 EKAR 1X13- PRVNÍ GRAVEL SADA OD FIRMY CAMPAGNOLO Firma Campagnolo je proslulá svým...

Archiv aktualit